Zarządzanie najmem w Bydgoszczy

Jeśli posiadasz nieruchomość w Bydgoszczy

  • Nie posiadasz wystarczającego doświadczenia w zagadnieniach prawnych dotyczących wynajmu mieszkań , nie wiesz jak pozyskać wartościowego lokatora i jak monitorować płatności za czynsz.
  • Wynajmujesz nieruchomości na odległość, mieszkając za granicą lub w innym miejscu w Polsce.
  • Nie dysponujesz wolnym czasem, ani ochotą do ciągłego monitorowania, sprawdzania nieruchomości i poszukiwania lokatorów.
  • Posiadasz kilka mieszkań lub lokali. Wynajęcie tak wielu nieruchomości stanowi duże wyzwanie i obciążenie organizacyjne i czasowe, któremu osoba indywidualna może nie sprostać.

Jesteś zainteresowany usługą zarządzania najmem w Bydgoszczy? Skontaktuj się z nami i zapytaj o współpracę.

Powierz nam swoją nieruchomość i uzyskaj maksymalne dochody z posiadanej nieruchomości.

Unikając miesięcy bez wynajmów i problemów z niewłaściwym doborem lokatorów uzyskamy dla Ciebie wyższą rentowność z wynajmu w porównaniu z sytuacją, gdybyś wynajmem zajmował się sam.

Współczynnik Rentowność nieruchomości = roczny dochód z najmu netto / cena zakupu nieruchomości jest w Bydgoszczy bardziej korzystny niż w większych miastach jak Warszawa, Wrocław czy Gdańsk.

Wykorzystaj szansę i powierz swoje mieszkanie profesjonalnej firmie z wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami w zakresie zarządzania najmem mieszkań.

Wysokie standardy zarządzania sprawiają że powierzając swoje w nasze ręce mieszkanie uzyskacie Państwo wzrost poziomu zysku przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa wynajmu nieruchomości.

JUŻ DZIŚ ZACZNIJ ZARABIAĆ NA SWOJEJ NIERUCHOMOŚCI

Umów się na niezobowiązujące spotkanie w celu omówienia warunków współpracy.

Zadzwoń

Nasze biuro w Bydgoszczy obsługuje:

Robert Stradomski

Specjalista d/s zarządzania najmem
Opiekun Klienta

+48 52 307 08 80

+48 500 011 907

biuro@zarzadcamieszkan.pl

Zakres czynności wchodzących w zarządzanie najmem:

1.

Przygotowanie mieszkania do najmu
- dobieramy najlepszą strategię marketingową dla Twojego mieszkania

a) Wizja lokalna na mieszkaniu lub lokalu użytkowym.
b) Przygotowanie mieszkania do wynajmu.
c) Wycena opłacalności najmu. Oszacowanie potencjału i możliwość podwyższenia wartości nieruchomości. W przypadku wyceny przed zakupem nieruchomości możliwe jest wyliczenie stopu zwrotu z zainwestowanego kapitału
d) Sprzątanie. Home staging lub inne czynności poprawiające wizualizację mieszkania/lokalu. Możliwe przeprowadzenie remontu na mieszkaniu po konkurencyjnych cenach.
e) Przygotowanie profesjonalnej sesji zdjęciowej.

2.

Reklama nieruchomości - Szukanie najemcy

Dzięki dużemu doświadczeniu w branży nieruchomości i posiadaniu rozbudowanych narzędzi marketingowych w sposób szybki i efektywny jesteśmy w stanie pozyskać wartościowego najemcę na Państwa nieruchomość.
Marketingowe narzędzia z których korzystamy w naszej firmie:
a) Marketing internetowy - jesteśmy firmą specjalizującą się w prowadzeniu intensywnych i skutecznych internetowych kampanii reklamowych. Posiadamy profile firmowe na mediach społecznościowych. Stosujemy marketing rozproszony na portalach związanych z nieruchomościami i marketing targetowany celujący w określoną grupę docelową np. studentów czy pracowników z dużych korporacji. Korzystamy też z bazy klientów, którzy korzystają z naszych usług od lat. Prowadzimy bardzo intensywną kampanię banerową na wynajmowanych lokalach i intensywną kampanię w mediach społecznościowych.

3.

Weryfikacja najemcy. Powierzając twój majątek Najemcy chcemy mieć pewność, że przekazaliśmy go w dobre ręce.

Weryfikacja najemcy odbywa się poprzez:
a) Sprawdzenie w Krajowym Rejestrze Długów.
b) Sprawdzenie aktualnych możliwości finansowych i źródła finansowania obecnych i przyszłych płatności za czynsz. Potencjalnego lokatora prosimy o wypełnienie Karty Najemcy, w którym wskazuje rodzaj wykonywanej pracy i status np. studenta.

4.

Podpisanie umowy.

Kiedy już wybierzemy odpowiedniego najemcę do Twojego mi podpisanie umowy. Umowa najmu są tak skonstruowane przez prawników i gwarantują 100% bezpieczeństwo najmu. Dopilnujemy wszystkich formalności w trakcie podpisywania umowy, tak, aby każda ze stron znała swoje zobowiązania i prawa. Przygotowanie umowy poprzedzamy negocjacjami warunków umowy. Później podpisujemy umowę w imieniu właściciela. Zabezpieczając interesy Właścicieli mieszkań wybieramy między umową zwykłą – cywilnoprawną, umową okazjonalną, a umową typu okazjonalnego Po podpisaniu umowy najmu i wpłaty całej kaucji oraz sumy jednomiesięcznych opłat przez najemcę, przekazujemy mu klucze do Twojego mieszkania.

5.

Przekazanie mieszkania.

Spisanie protokoły zdawczo odbiorcze.
Przeprowadzenie sesji zdjęciowej dokumentującej stan mieszkania przed umową.

6.

Monitorowanie najmu w trakcie trwania umowy

a) Monitoring płatności.
b) Monity telefoniczne w przypadku opóźnienia w płatnościach.
c) Rozliczenie najemców z czynszu i opłat.
d) Przepisanie liczników w energetyce i gazowni.
e) Organizacja serwisu technicznego w oparciu o zatrudnionych u nas fachowców.
f) Wykonywanie drobnych napraw.
g) Reprezentowanie właściciela przed najemcą.
h) Zakończenie umowy najmu.
i) Rozliczenie kaucji i mediów po zakończeniu najmu.

Bezpieczeństwo najmu jest dla nas priorytetem. Działamy w oparciu o zweryfikowane i skuteczne procedury, które pozwalają uniknąć typowych błędów popełnianych przez Wynajmujących

Jako jedyni zapewniamy na terenie całego kraju lokale zastępcze, którymi właścicielami jest nasza spółka, które w skrajnych przypadkach mogą służyć do egzekucji z wynajmowanej nieruchomości.

  • Z racji doświadczenia i posiadania efektywnych narzędzi: marketingowych, do weryfikacji najemców, zgrany, dobrze współpracujący ze sobą zespół Nasza firma każdy etap jest w stanie przeprowadzić w profesjonalny, efektywny i bezpieczny.
  • Powierzając nam swoje mieszkanie unikniesz błędów popełnianych przez większość właścicieli nieruchomości i nieuczciwych Najemców
  • Uczciwość, wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm poparty wiedzą sprawią, że wynajem nigdy nie był łatwiejszy a zysk uzyskiwany z czynszu większy.

Sami zarabiamy na siebie tylko wtedy, kiedy zarabia nasz klient.

W przypadku niewynajętego mieszkania nie pobieramy ryczałtu od właściciela lokalu.

Cennik - Usługa zarządzania najmem w Bydgoszczy:

  • 0 zł - w okresie kiedy mieszkanie nie jest wynajęte
  • od 8% kwoty uzyskiwanej przez właściciela miesięcznie przy wynajętym mieszkaniu (nie mniej niż 200 zł)
  • nie pobieramy dodatkowych opłat marketingowych, inicjacyjnych, wstępnych lub za comiesięczną obsługę techniczną