Zarządzanie najmem – Jelenia Góra

Posiadasz nieruchomość w Jeleniej Górze?

 • Chciałbyś ją wynająć, ale nigdy nie miałeś styczności z tematem najmu?
 • Może nie posiadasz doświadczenia związanego przepisami prawnymi, które obowiązują przy wynajmowaniu nieruchomości, nie wiesz gdzie rozpocząć poszukiwania lokatora? Może nie masz czasu na monitorowanie płatności za czynsz?
 • A może cenisz swój czas i nie chcesz tracić go na samodzielne zarządzanie mieszkaniem, ale chcesz żeby lokal był w dobrych rękach?
 • Lub posiadasz kilka mieszkań/lokali i organizacja, nadzorowanie tak wielu nieruchomości stanowi dla Ciebie duże wyzwanie?
 • Może wynajmujesz nieruchomość mieszkając za granicą lub w innym mieście w Polsce?

Jeżeli na chociaż jedno pytanie odpowiedź była pozytywna, to jesteśmy w stanie Ci pomóc! Skontaktuj się z nami i zapytaj o współpracę.

POWIERZ NAM SWOJE MIESZKANIE, DOM LUB LOKAL I UZYSKAJ MAKSYMALNE DOCHODY Z WYNAJMU.

Znajdziemy dla Ciebie lokatorów z których będziesz zadowolony, unikniemy miesięcy przestoju, zapewnimy płynność i regularność dochodów, a tym samym zwiększymy rentowność z wynajmu Twojej nieruchomości.

Współczynnik Rentowność nieruchomości = roczny dochód z najmu netto / cena zakupu nieruchomości.

DAJ NAM SZANSĘ - POWIERZ SWOJE MIESZKANIE FIRMIE Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM I WYSOKIMI KWALIFIKACJAMI W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA NAJMEM – ZA CIEBIE ZROBIĄ TO SPECJALIŚCI.

Wysokie standardy zarządzania nieruchomościami dają gwarancję bezpieczeństwa i wzrostu zysku.

JUŻ DZIŚ ZACZNIJ ZARABIAĆ NA SWOJEJ NIERUCHOMOŚCI

Umów się na niezobowiązujące spotkanie w celu omówienia warunków współpracy.

Zadzwoń

Nasze biuro w Jeleniej Górze obsługuje:

Robert Stradomski

Specjalista d/s zarządzania najmem
Opiekun Klienta

+48 500 011 907

+48 791 533 907

biuro@zarzadcamieszkan.pl

W CZYM MOŻEMY CIĘ ZASTĄPIĆ?

1.

Przygotowanie mieszkania
- DOBÓR NAJLESZEJ STRATEGII MARKETINGOWEJ DLA TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI

a) Spotkajmy się w Twoim mieszkaniu – tam omówimy wszystkie istotne szczegóły.
b) Wycenimy rentowność najmu Twojej nieruchomości. Analiza potencjału powie nam o możliwościach podwyższenia wartości Twojego lokalu. W przypadku zakupu nieruchomości wyliczymy stopę zwroty zainwestowanego kapitału.
c) Home staging. Brzmi poważnie, a tak zwyczajnie: Przygotujemy mieszkanie do wynajmu. Posprzątamy i poprawimy stan nieruchomości przed poszukiwaniem Lokatorów. Potrzebujesz remontu? Nie ma sprawy, w tym temacie również pomożemy.
d) Profesjonalne zdjęcia to klucz do efektywnego szukania Najemcy. Zrobimy sesję zdjęciową, żeby pokazać lokal najlepszym wydaniu.

2.

Reklama nieruchomości - POSZUKIWANIA LOKATORA

Przez lata zdobyliśmy doświadczenie i pozyskaliśmy narzędzia marketingowe, które pozwalają na szybkie i efektywne znalezienie solidnego Najemcy.
Narzędzia marketingowe z których korzystamy:
a) Marketing internetowy – wiemy, że dzięki Internetowi docieramy do największej liczby odbiorców, dlatego na nim opieramy nasze główne działania. Korzystamy z intensywnych i bardzo skutecznych kampanii reklamowych za pośrednictwem mediów społecznościowych i portali ogłoszeniowych. Stosujemy marketing rozproszony na portalach związanych z nieruchomościami, a także marketing targetowany celujący w określoną grupę docelową np. studentów, pracowników z dużych korporacji.
b) Posiadamy bazę klientów, którzy od lat ufają nam i korzystają z naszych usług.
c) Wiemy, że nie każdy poszukuje ofert w Internecie, dlatego równolegle prowadzimy kampanię banerową, która dociera do mniejszego grona odbiorców, ale w połączeniu z innymi metodami daje nowe możliwości.

3.

SPRAWDZANIE NAJEMCY – TWOJA NIERUCHOMOŚĆ W NAJLEPSZYCH RĘKACH.

Nie pozwolimy, aby Twój lokal trafił w pierwsze lepsze ręce.

Zawsze sprawdzamy Najemcę:
a) KRD – Krajowy Rejestr Długów – dzięki temu dowiemy się czy potencjalny Lokator nie posiada zadłużeń, niespłaconych zobowiązań, opóźnień w płatnościach.
b) Dowiadujemy się jakie są możliwości finansowe i źródła finansowania przyszłych płatności czynszowych. Potencjalnego lokatora prosimy o wypełnienie Karty Najemcy, w której wskazuje rodzaj wykonywanej pracy i status np. student, rencista.

4.

PAPIEROLOGIA.

Pamiętaj, nic nie robimy bez Twojej zgody!

Kiedy znajdziemy potencjalnego najemcę, kontaktujemy się z Tobą!

To Twoje zdanie jest dla nas najważniejsze. Opowiemy wszystko o czym się dowiedzieliśmy, przekażemy istotne informacje, które pozwolą podjąć Ci decyzję. Ty decydujesz czy kandydat będzie odpowiednim Najemcą.

Po ustaleniu szczegółów i akceptacji najemcy przechodzimy do podpisania umowy. A to nie byle jaki dokument. Umowa została przygotowana przez prawników, dlatego gwarantujemy 100% bezpieczeństwa Twojej nieruchomości. Dopilnujemy wszystkich formalności w trakcie podpisywania umowy, tak, aby każda ze stron znała swoje zobowiązania i prawa. Później podpisujemy umowę w Twoim imieniu. Zabezpieczając interes Właściciela mieszkania wybieramy między umową zwykłą – cywilnoprawną, a umową okazjonalną. Po podpisaniu umowy najmu i wpłaty kaucji oraz sumy jednomiesięcznych opłat, przekazujemy Najemcy mu klucze do Twojego mieszkania.

5.

Przekazanie lokalu.

I tu przyda się jeszcze jeden dokument - protokół zdawczo-odbiorczy. W nim opiszemy co znajduje się w mieszkaniu, jakie są stany liczników, zapiszemy wszystkie uwagi. Przy każdym wydaniu lokalu realizujemy sesję zdjęciową, która szczegółowo dokumentuje stan mieszkania.

6.

Monitorowanie najmu w trakcie trwania umowy – ADMINISTROWANIE TO NIE CHWILA, TO CIĄGŁY PROCES

Przez cały okres współpracy troszczymy się o Twoje mieszkanie.

a) Monitoring płatności – finanse muszą się zgadzać. Wiemy, że to jeden z kluczowych elementów współpracy.
b) Monity telefoniczne w przypadku opóźnienia w płatnościach – nie zawsze Lokator wyśle przelew na czas. Staramy się, aby takich sytuacji było jak najmniej.
c) Rozliczenie najemców z czynszu i opłat – możemy przejąć realizację płatności do spółdzielni.
d) Przepisanie liczników prądu i gazu – dzięki temu nie musisz martwić się o płatności związane z rachunkami energii i gazu.
e) Serwis techniczny – naprawimy drobne awarie.
f) Reprezentowanie Właściciela przed Najemcą – nikt nie będzie nękał Cię telefonami.
g) Zakończenie umowy najmu – tworzymy długoletnie relacje z Lokatorami, a gdy się wyprowadzają rozliczamy media i szkody z kaucji.

Bezpieczeństwo twojej nieruchomości jest dla nas priorytetem – dlatego działamy w oparciu o zweryfikowane i skuteczne procedury, które pozwalają uniknąć błędów.

Tylko my zapewniamy lokale zastępcze, których właścicielem jest nasza spółka, a które w skrajnych przypadkach mogą służyć do egzekucji z wynajmowanej nieruchomości.

 • Dzięki doświadczeniu i profesjonalnym narzędziom: marketingowym; do weryfikacji najemców; dzięki zgranemu, dobrze współpracującemu ze sobą zespołowi, Nasza firma od początku do końca jest w stanie w profesjonalny, efektywny i bezpieczny sposób zająć się Twoją nieruchomością.
 • Powierzając nam swój lokal unikniesz potencjalnych błędów popełnianych przez Właścicieli nieruchomości i zyskasz solidnych Najemców.
 • Uczciwość, wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm poparty wiedzą sprawiają, że wynajem nigdy nie był łatwiejszy, a zysk z nieruchomości staje się większy.

Sami zarabiamy na siebie tylko wtedy, kiedy zarabia nasz klient.

W przypadku niewynajętego mieszkania nie pobieramy ryczałtu od właściciela lokalu.

Cennik - Administrowanie nieruchomością w Jeleniej Górze:

 • 0 zł -nie pobieramy żadnych opłat dopóki nie znajdziemy Najemcy
 • 8% kwoty uzyskiwanej przez Właściciela (nie mniej niż 180 zł brutto) – tyle pobieramy miesięcznie, gdy mieszkanie jest wynajęte - PROMOCJA pierwsze trzy miesiące w niższej cenie – 99 zł brutto miesięcznie
 • nie pobieramy innych opłat bazujemy na stałym abonamencie, nie obciążymy Cię dodatkowymi kosztami