Zarządzanie najmem w Krakowie

Jesteś Właścicielem nieruchomości w Krakowie?

  • Chciałbyś ją wynająć, ale nie posiadasz doświadczenia związanego z zagadnieniami prawnymi obowiązującymi w wynajmie mieszkań , nie wiesz jak zająć się poszukiwaniem lokatora i nie masz czasu na monitorowanie płatności za czynsz?
  • Lub posiadasz kilka mieszkań/lokali, i organizacja, nadzorowanie tak wielu nieruchomości stanowi duże wyzwanie?
  • Nie chcesz tracić czasu na samodzielne zarządzanie lokalem, nie masz możliwości wizytowania lokalu i sprawdzania jego stanu w trakcie najmu?
  • A może wynajmujesz nieruchomość mieszkając za granicą lub w innym mieście w Polsce?

Jeżeli na którekolwiek pytanie, odpowiedź była pozytywna, to jesteśmy w stanie Ci pomóc! Skontaktuj się z nami i zapytaj o współpracę.

Powierz nam swoje mieszkanie, dom lub lokal i uzyskaj maksymalne dochody z posiadanej nieruchomości.

Znajdziemy dla Ciebie solidnych lokatorów, unikniemy miesięcy bez wynajmu, zapewnimy płynność, a tym samym zwiększymy rentowność z wynajmu.

Współczynnik Rentowność nieruchomości = roczny dochód z najmu netto / cena zakupu nieruchomości.

DAJ NAM SZANSĘ I POWIERZ SWOJE MIESZKANIE FIRMIE Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM, WYSOKIMI KWALIFIKACJAMI W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA NAJMEM – ZA CIEBIE ZROBIĄ TO PROFESJONALIŚCI

Wysokie standardy zarządzania nieruchomościami dają gwarancję wzrostu zysku jednocześnie zachowując maksymalne bezpieczeństwo.

JUŻ DZIŚ ZACZNIJ ZARABIAĆ NA SWOJEJ NIERUCHOMOŚCI

Umów się na niezobowiązujące spotkanie w celu omówienia warunków współpracy.

Zadzwoń

Już wkrótce otwarcie biura w Krakowie!

W czym Cię wyręczymy?

1.

PRZYGOTOWANIE MIESZKANIA – DOBÓR NAJLESZEJ STRATEGII MARKETINGOWEJ DLA TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI

a) Spotkanie w mieszkaniu lub lokalu.
b) Wycena rentowności najmu. Analiza potencjału i możliwość podwyższenia wartości nieruchomości. W przypadku zakupu nieruchomości możliwe jest wyliczenie stopu zwrotu z zainwestowanego kapitału.
c) Przygotowanie mieszkania do wynajmu - sprzątanie. Home staging lub inne czynności poprawiające wizualizację mieszkania/lokalu. Możliwe przeprowadzenie remontu na mieszkaniu po konkurencyjnych cenach.
d) Profesjonalna sesja zdjęciowa nieruchomości.

2.

Reklama nieruchomości - Szukanie najemcy

Nasze doświadczenie i rozbudowane narzędzia marketingowe pozwalają na szybkie i efektywne pozyskanie wartościowego najemcy do Państwa mieszkania.
Narzędzia marketingowe z których korzystamy:
a) Marketing internetowy - jesteśmy firmą specjalizującą się w prowadzeniu intensywnych i skutecznych kampanii reklamowych w Internecie. Posiadamy profile firmowe w mediach społecznościowych. Stosujemy marketing rozproszony na portalach związanych z nieruchomościami a także marketing docelowy celujący w określoną grupę np. studentów czy pracowników z dużych korporacji.
b) Posiadamy również bazę klientów, którzy od lat korzystają z naszych usług.
c) Prowadzimy skuteczną kampanię banerową na wynajmowanych lokalach.

3.

WERYFIKACJA NAJEMCY – TWOJA NIERUCHOMOŚĆ JEDYNIE W DOBRYCH RĘKACH.

Zawsze sprawdzamy potencjalnego najemcę:
a) Czy nie posiada długów w KRD (Krajowy Rejestr Długów).
b) Sprawdzamy aktualne możliwości finansowe i źródła finansowania obecnych i przyszłych płatności za czynsz. Potencjalnego lokatora prosimy o wypełnienie Karty Najemcy, w którym wskazuje rodzaj wykonywanej pracy i status np. studenta.

4.

DOKUMENTY.

Kiedy znajdziemy potencjalnego najemcę, kontaktujemy się z Tobą!

To Twoje zdanie jest dla nas najważniejsze. Przekazujemy wszystkie najważniejsze informacje o osobie zainteresowanej wynajęciem mieszkania. To Ty decydujesz czy kandydat na lokatora będzie odpowiednim Najemcą.

Po ustaleniu szczegółów i akceptacji Najemcy przechodzimy do podpisania umowy. Umowa najmu została przygotowana przez prawników, co jest 100% gwarancją bezpieczeństwa najmu. Dopilnujemy wszystkich formalności w trakcie podpisywania umowy, tak, aby każda ze stron znała swoje zobowiązania i prawa. Przygotowanie umowy poprzedzamy negocjacjami warunków umowy. Później podpisujemy umowę w Twoim imieniu. Zabezpieczając interes Właściciela mieszkania wybieramy między umową zwykłą – cywilnoprawną, umową okazjonalną. Po podpisaniu umowy najmu i wpłaty całej kaucji oraz sumy jednomiesięcznych opłat, przekazujemy Najemcy klucze do Twojego mieszkania.

5.

Przekazanie mieszkania.

Nieodzownym dokumentem jest protokół zdawczo-odbiorczy, w którym przy wydaniu nieruchomości zapisywane są najważniejsze informacje: co znajduje się w lokalu, stany liczników, uwagi.
Przy każdym wydaniu mieszkania realizujemy sesję zdjęciową, która szczegółowo dokumentuje stan lokalu.

6.

MONITOROWANIE NAJMU W TRAKCIE TRWANIA UMOWY – ADMINISTROWANIE NIE TYLKO NA POCZĄTKU

Przez cały okres współpracy troszczymy się o Twoje mieszkanie.
a) Monitoring płatności.
b) Monity telefoniczne w przypadku opóźnienia w płatnościach.
c) Rozliczenie najemców z czynszu i opłat.
d) Przepisanie liczników prądu i gazu.
e) Serwis techniczny - wykonywanie drobnych napraw.
f) Reprezentowanie właściciela przed najemcą.
g) Zakończenie umowy najmu.
h) Rozliczenie kaucji i mediów po okresie trwania umowy najmu.

Bezpieczeństwo twojej nieruchomości jest dla nas priorytetem. Działamy w oparciu o zweryfikowane i skuteczne procedury, które pozwalają uniknąć błędów.

Jako jedyni zapewniamy lokale zastępcze, których właścicielem jest nasza spółka, a które w skrajnych przypadkach mogą służyć do egzekucji z wynajmowanej nieruchomości.

  • Dzięki doświadczeniu i profesjonalnym narzędziom: marketingowym; do weryfikacji najemców; dzięki zgranemu, dobrze współpracującemu ze sobą zespołowi. Nasza firma od początku do końca jest w stanie w profesjonalny, efektywny i bezpieczny sposób zająć się Twoją nieruchomością.
  • Powierzając nam swój lokal unikniesz potencjalnych błędów popełnianych przez Właścicieli nieruchomości i zyskasz solidnych Najemców.
  • Uczciwość, wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm poparty wiedzą sprawiają, że wynajem nigdy nie był łatwiejszy, a zysk z nieruchomości staje się większy.

Sami zarabiamy na siebie tylko wtedy, kiedy zarabia nasz klient.

W przypadku niewynajętego mieszkania nie pobieramy ryczałtu od właściciela lokalu.

Cennik - Usługa zarządzania najmem w Krakowie:

  • 0 zł - w okresie kiedy mieszkanie nie jest wynajęte, nie pobieramy żadnej opłaty miesięcznej
  • od 8% kwoty uzyskiwanej przez właściciela miesięcznie przy wynajętym mieszkaniu (nie mniej niż 180 zł) - PROMOCJA: pierwsze trzy miesiące w niższej cenie – 99 zł miesięcznie
  • nie pobieramy dodatkowych opłat marketingowych, inicjacyjnych, wstępnych lub za comiesięczną obsługę techniczną